سندِ اجباری شدن شعار جنگ‌افروزانه‌ی «محو اسراییل» در ارتش ملاشاهی

– حکومت ملاشاهی این شعار جنگ‌افروزانه علیه یک کشور عضو سازمان ملل را «حماسی» می‌نامد:‌ فرمانده فرمانده، 25 سال آینده، با ایرانی پاینده، اسراییلی نمانده!

رونوشتِ یک نامه به دست کیهان لندن رسیده که نشان می‌دهد ارتش ملاشاهی به صورت سازمان‌یافته سیاست جنگ‌افروزانه‌ی اسراییل‌ستیزی را در میان نیروهای خود گسترش می‎دهد.

ابلاغیه به پدافند تهران

اخیرا نامه‎ای با موضوع «قرائت‎ شعارهای حماسی» به بعضی یگان‌های ارتش ابلاغ شده که طی آن نیروهای پایور و وظیفه می‎بایست جهت احترام به فرماندهان هنگام بازدید سلسله مراتب از مکان‎هایی مانند قرارگاه‎ها، سایت‎ها و محل تجمع نیروها، همچنین هنگام ورود و خروج فرماندهان، «شعار حماسی» علیه کشور اسراییل سر دهند:

فرمانده فرمانده    ۲۵ سال آینده

با ایرانی پاینده     اسراییلی نمانده

کلیه فرماندهان موظف به اجرای تمرین میدانی تمرین این شعار و احراز آمادگی لازم نیروها برای سردادن این شعار جنگ‌افرزانه شده‌اند.

سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده ارتش ملاشاهی چهار ماه پیش گفته بود، «سقف ۲۵ سال برای نابودی رژیم صهیونیستی قطعی است که این موضوع جزو ماموریت‎های سپاه پاسداران است.» او بارها تاکید کرده «آرزویم نابودی اسراییل است» و حالا تلاش می‎کند در شعار و عمل نشان دهد که پیگیر این ادعاست.

ادامه سیاست‎های ماجراجویانه و جنگ‌افروزانه‌ توسط حکومت ملاشاهی کشور را به شدت به مخاطره انداخته است. اخیرا با طرح مجدد «بستن تنگه هرمز» آن هم از زبان رئیس جمهور «اعتدالگرا» و مورد حمایت اصلاح‌طلبان و همچنین تهدید مقامات رژیم به موشک‎پرانی علیه اروپا و عربستان و اسراییل التهاب در منطقه را بیش از پیش دامن زده است. امروز روسیه وزیر دفاع و فرمانده کل ارتش آن کشور را با عجله راهی اسراییل کرده است.

ژنرال جیم ماتیس وزیر دفاع آمریکا روز سه‎شنبه، ۲ امرداد ۱۳۹۷، سخنرانی تندی علیه حکومت ملاشاهی کرد و گفت: «آن زمان برای جمهوری اسلامی فرا رسیده که خودش را جمع و جور کند و مثل یک کشور مسئولیت‌پذیر باشد؛ دیگر آن دوران تمام شده که با بی‎مسئولیتی مثل یک سازمان انقلابی رفتار کند و بخواهد تروریسم و تنش و فساد را به تمام منطقه صادر کند.»

البته تکرار شعار نابودی و محو کشوری که عضو سازمان ملل است، از برنامه‎های ثابت در رزمایش‌ها، مراسم رژه‌ و مراسم رونمایی از تسلیحات موشکی جدید در حکومت ملاشاهی ایران بوده است:

مراسم رژه و نمایش موشک‌ها در تهران با بنر «مرگ بر اسراییل»
بطور معمول موشک برای فرماندهان نظامی جمهوری اسلامی بیشتر از آنکه ابزاری برای دفاع باشد جنبه تبلیغاتی برای تهدید دارد
موشک‌نویسی با شعار مرگ بر اسراییل
حمل بیلبورد مستقل «مرگ بر اسراییل» در رژه‌ها

اشتراک بگذارید!